BIBLIOTEKA

Godziny pracy biblioteki:

poniedziałek – 7.30-15.30
wtorek – 7.30-15.30
środa – 7.30-15.30
czwartek – 7.30-15.30
piątek – 7.30-15.30

W naszej bibliotece pracują:

p. Maria Zielińska

p. Magdalena Tarabasz

Dyżury:

         Maria Zielińska     Magdalena Tarabasz

pon.      7.30-12.30                 10.30-15.30
wt.        9.30-15.30                  7.30-10.30
śr.         7.30-15.30                   –
czw.      7.30-12.30                 12.30-15.30
pt.         7.30-13.30                 9.00-11.00 i 13.30-15.30

 

LEKTURY

  1. H.Ch. Andersen – baśnie
  2. J. Brzechwa – wiersze
  3. D. Wawiłow – Najpiękniejsze wiersze
  4. J. Tuwim – wiersze
  5. W. Cichoń – Cukierku, ty łobuzie
  6. L. Kołakowski – Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?
  1. W. Chotomska – Pięciopsiaczki
  2. Cz. Centkiewicz  – Zaczarowana zagroda
  3. J. Duszyńska  – Cudaczek-Wyśmiewaczek
  4. A. Frączek – Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą
  5. H. Lofting – Doktor Dolittle i jego zwierzęta
  6. M. Terlikowska – Drzewo do samego nieba
  1. Dorota Gellner – Wścibscy
  2. Joanna Papuzińska – Asiunia
  3. Łukasz Wierzbicki – Dziadek i niedźwiadek
  4. Hugh Lofting – Doktor Dolittle
  5. Agnieszka Frączek – Rany Julek, o tym jak Julian Tuwim został poetą
  6. Roman Pisarski – O psie, który jeździł koleją
  1. J. Brzechwa – Akademia Pana Kleksa
  2. J. Christa – Kajko i Kokosz
  3. C. Collodi – Pinokio
  4. R. Dahl – Charlie i fabryka czekolady
  5. C.S. Lewis – Opowieści z Narnii
  6. J.J. Sempe, R. Goscinny – Mikołajek i inne chłopaki
  1. Mitologia
  2. H. Sienkiewicz – W pustyni i w puszczy
  3. F. Molnar – Chłopcy z Placu Broni
  4. F.H. Burnett – Tajemniczy ogród
  5. J. Verne – W 80 dni dookoła świata
  6. B. Prus – Katarynka
  1. Kosik – Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
  2. St. Lem – Bajki robotów
  3. J.R.R. Tolkien – Hobbit
  4. M. Szczygielski – Czarny Młyn
  5. H. Sienkiewicz – W pustyni i w puszczy
  6. A. Czechow – Kameleon, Śmierć urzędnika
  1. E. Schmitt – Oskar i pani Róża
  2. A. Fredro – Zemsta
  3. A. Kamiński – Kamienie na szaniec
  4. A. Mickiewicz – Dziady cz. II
  5. A. de Saint-Exupery – Mały Książę
  6. H. Sienkiewicz – Latarnik
  7. S. Żeromski – Syzyfowe prace
  8. E. Hemingway – Stary człowiek i morze
  9. Ch. Dickens – Opowieść wigilijna
  1. A. Mickiewicz – Pan Tadeusz
  2. A. de Saint-Exupery – Mały Książę
  3. S. Żeromski – Syzyfowe prace
  4. E.E. Schmitt – Oskar i pani Róża
  5. A. Fredro – Zemsta
  6. M. Wańkowicz – Tędy i owędy
  7. E. Hemingway – Stary człowiek i morze