
Karnawał w świetlicy
Bal karnawałowy w świetlicy to wyjątkowe wydarzenie, w którym udział wzięło duże grono Świetliczaków. Zabawa odbyła się w pięknie udekorowanej
Szkoła prowadzi świetlicę dla uczniów klas I- III, którzy muszą dłużej przebywać w szkole ze względu na czas pracy swoich rodziców oraz dla uczniów nie uczęszczających na lekcje religii, zwolnionych z lekcji w-f – w czasie trwania tych lekcji.
Zasady organizacji świetlicy:
1) świetlica prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą w godzinach 7.00 – 17.00;
2) zajęcia prowadzone są w grupach nie większych niż 25 dzieci;
3) fundusze na działalność świetlicy pochodzą ze środków materialnych szkoły oraz ze składek rodziców.

Bal karnawałowy w świetlicy to wyjątkowe wydarzenie, w którym udział wzięło duże grono Świetliczaków. Zabawa odbyła się w pięknie udekorowanej


Orszak na czele z Panią Jesienią wyruszył dzisiaj ze świetlicy do klas 0a i 0b promować zdrowe odżywianie i dary

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Międzyszkolnego Świetlicowego Konkursu Plastycznego Zaczarowany Instrument Muzyczny. W konkursie wzięli udział uczniowie i uczennice z SP

Uroczyste ślubowanie
Świetliczaka pasowanie,
w całej szkolnej społeczności
dużo jest radości!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki przez cały tydzień salę świetlicy wypełniały różne dźwięki. Dzieci poznały rodzaje instrumentów oraz pojęcia związane
Parking oraz główne wejście do szkoły znajdują się przy ul. Dworcowej.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzegania zasad bezpieczeństwa w pobliżu terenu szkoły i przejścia dla pieszych.