
Rowerowy zawrót głowy
W ciągu ostatnich dni w naszej świetlicy królował temat rekreacji rowerowej. Rozpoczęliśmy od wspomnień z majówki, inspirując się filmem edukacyjnym
Szkoła prowadzi świetlicę dla uczniów klas I- III, którzy muszą dłużej przebywać w szkole ze względu na czas pracy swoich rodziców oraz dla uczniów nie uczęszczających na lekcje religii, zwolnionych z lekcji w-f – w czasie trwania tych lekcji.
Zasady organizacji świetlicy:
1) świetlica prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą w godzinach 7.00 – 17.00;
2) zajęcia prowadzone są w grupach nie większych niż 25 dzieci;
3) fundusze na działalność świetlicy pochodzą ze środków materialnych szkoły oraz ze składek rodziców.

W ciągu ostatnich dni w naszej świetlicy królował temat rekreacji rowerowej. Rozpoczęliśmy od wspomnień z majówki, inspirując się filmem edukacyjnym

W tym tygodniu w świetlicy gościliśmy policjantów, którzy opowiadali dzieciom o bezpiecznym poruszaniu się po drogach oraz bezpieczeństwie w sieci.

Choć to stały król polskiego obiadu, wciąż potrafi mocno zaskoczyć! Dzień Ziemniaka stał się dla nas okazją do ponownego odkrycia

W naszej świetlicy obchodziliśmy Tydzień Malarstwa i Sztuki. Dzieci poznawały różne techniki plastyczne, rozmawiały o znanych malarzach i odkrywały, jak

W jednym z ostatnich dni kwietnia nasza świetlica wypełniła się aromatem herbaty, która stała się główną bohaterką zajęć. Uczniowie wyruszyli

W tym tygodniu w świetlicy tematem przewodnim była książka. Z tej okazji dzieci wspólnie tworzyły książkę z opowiadaniami własnego autorstwa.
Parking oraz główne wejście do szkoły znajdują się przy ul. Dworcowej.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzegania zasad bezpieczeństwa w pobliżu terenu szkoły i przejścia dla pieszych.