KONKURSY

Konkursy w roku szkolnym 2022/2023

Szkolne:

  • Zdrowy skok w nowy rok dla klas 0-3 – wrzesień – październik
  • Matematyczny Mistrz szybkiego liczenia -I i II semestr
  • Rodzinny Konkurs Kulinarny – II semestr
  • Konkurs mitologiczny – luty/marzec
  • Mistrz gry ortograficznej – listopad
  • Konkurs na najzdrowszą klasę 4-8 – listopad- kwiecień

Zewnętrzne:

  • The Bat Kid – konkurs języka angielskiego na słuchanie – 06 października 2022
  • Konkurs kuratoryjny z języka francuskiego – 18 października 2022
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 20 października 2022
  • Multitest z języka angielskiego – 17 października 2022
  • Galileo z języka angielskiego – 09 marca 2023
  • Fox z języka angielskiego – II semestr
  • Albus z języka angielskiego – 27 kwietnia 2023
  • Zuch Semestralny (lub Roczny)  – konkurs języka angielskiego dla klas I-III – 26 kwietnia 2023
  • Leon – konkurs języka anielskiego dla uczniów klas I-III –  27 października 2022 r.
  • Konkurs Dis moi dix mots – konkurs plastyczno-językowy z języka francuskiego
  • Orzeł ortograficzny dla kl. 2 i 3 – 20 października
  • Multitest polonistyczny – 20 października
  • Pierwszy dzień wolności – konkurs polonistyczno-historyczny – 3 listopada
  • Dyktando (nie tylko) dla mistrzów – grudzień
  • Galileo j. polski – 6 marca
  • Albus polonistyczny – kwiecień
  • Albus historyczny – kwiecień
  • Quiz o Piastowie – maj
  • Konkurs kuratoryjny z j. polskiego – październik
  • Konkurs kuratoryjny z historii – październik
  • Kuratoryjny konkurs biologiczny – 27 października 2022 r. godz. 9.00
  • Kuratoryjny konkurs chemiczny – 26 października 2022 r. godz.12.00
  • Olimpiada chemiczna dla szkół podstawowych – 25 listopada 2022 – etap I
  • Konkurs informatyczny Bóbr  – 8-9 listopada 2022
  • Olimpiada Informatyczna Juniorów:  część testowa – 27 października 2022; część programistyczna – 26 września 2022 – 5 stycznia 2023
  • PixBlocks – II semestr
  • Orzeł informatyczny – II semestr
  • Konkurs Logicznego Myślenia dla klas 1-3 – termin zostanie podany przez organizatora
  • Kangur dla klas 1-3 – termin zostanie podany przez organizatora
  • Synapsik dla klas 1-3 – termin zostanie podany przez organizatora
  • Orzeł matematyczny dla klas 1-3 – termin zostanie podany przez organizatora
  • Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej – II semestr
  • Sudoku dla klas 1-3 – termin zostanie podany przez organizatora
  • Ortograficzny dla klas 1-3 – termin zostanie podany przez organizatora
  • konkurs Mój Anioł organizowany przez Parafię św. Michała Archanioła – wrzesień
  • Ogólnopolski konkurs Święty Mikołaj – biskup o miłosiernym sercu, konkurs plastyczny – termin oddania prac: 24 października
  • Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda – grudzień – styczeń
  • Misjonarze budowniczymi pokoju – grudzień – marzec