Świetlica zdobyła certyfikat ” BAW SIĘ I UCZ! ŚWIETLICA SZKOLNA PRZYJAZNA UCZNIOWI”

Dnia 14.05.2018 nasza świetlica szkolna zakończyła udział w  ogólnopolskim, całorocznym konkursie, dzięki czemu otrzymała tytuł:

„ Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”.

W ramach konkursu wychowankowie pod opieką nauczycieli realizowali przeróżne zadania, tj.:

-przygotowanie mapy wakacyjnych podróży;

-udział w  konkursie plastycznym pt:” Jesienny spacer”;

-udział w  konkursu recytatorskim pt:” Zoo Jasna Brzechwy”;

-zorganizowanie Tygodnia Pana Kleksa;

-przeprowadzenie i udział w  debacie uczniowskiej na temat:” Zdrowie na talerzu”;

-zorganizowanie wspólnego czytania z ich dziadkami w ramach akcji „ Czytanie łączy pokolenia” i inne.

Ponadto p. Aneta Wróbel ukończyła całoroczny kurs metodą e-learningową.

Cieszymy się, że wszystkie zaplanowane działania spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci, które miały możliwość rozwijać swoje talenty i pasje.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, które z pewnością podejmiemy w nowym roku szkolnym.

Katarzyna Sowińska-Wojtaś