Zdalne nauczanie – informacje dla Rodziców i Uczniów

Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie
wczoraj rozpoczęliśmy zdalne nauczanie. Do dnia 25.03, zgodnie z rozporządzeniem MEN nauczyciele przesyłać będą TYLKO różne formy materiałów powtórzeniowych. W przekazywanych przez nauczycieli materiałach nie będzie nowych wiadomości. Teraz powtarzamy. Nie przekazujemy nowych treści.

Pracujemy również nad problemami technicznymi. Wszystkie ważne informacje będziemy przekazywać na bieżąco. Librus też dostosowuje swoją usługę do nowej rzeczywistości.

W razie pytań dot. powtórek proszę kontaktujcie się Państwo i Wy Uczniowie z nauczycielem, wychowawcą, który przesłał dany materiał. Z pewnością udzielą wsparcia, podpowiedzą jak rozwiązać zgłaszany problem. Pracujcie spokojnie, bez pośpiechu, w swoim własnym tempie. Uczniowie klas ósmych- dla Was nauczyciele wysłali informacje o ważnych powtórkach na stronie CKE. Ta informacja jest również na naszym fb. Doskonałą formą powtórki może być też film dot. lektury, wysłuchany koncert, wizyta w wirtualnym muzeum.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
Z życzeniami zdrowia
Urszula Skrzypczak
Dyrektor SP1

Scroll to Top