Ferie nie zimowe, lecz książkowe!

A miało być tak pięknie… Miał być śnieg, sanki, bałwany i bitwy na śnieżki… Ale pogoda spłatała nam w tym roku psikusa i wszystko wskazuje na to, że nasze plany na ferie nie wypalą. Ale, ale… uszy do góry! W czasie przerwy od zajęć wcale nie musimy się nudzić – mamy przecież książki! I to dużo książek. Dużo bardzo fajnych książek. Chcecie poczytać o kotkach, pieskach, tajemnicach i zagadkach? A może wolicie odwieczną walkę dobra ze złem? Dla niezdecydowanych są książki pełne ciekawostek, historii prawdziwych i biografii ludzi, którzy zmienili ten świat. A tych, którzy „nie chcą, nie lubią, nie cierpią, nienawidzą” czytać, możemy zapewnić, że na półce z nowościami i dla nich znajdzie się coś ciekawego. Książki o irytujących kolegach, konfliktach szkolnych, pierwszych miłościach, poczuciu wyobcowania czy niezrozumienia – znacie to? Wasi koledzy już się przekonali, że warto zajrzeć do szkolnej biblioteki i wypożyczyć sobie lekturę na ferie.

Książki zapraszają na ucztę dla wyobraźni!

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top