Zapraszamy na Święto Programowania w centrum Warszawy!

 

Zachęcamy naszych uczniów wraz z rodzicami do udziału  w inauguracji Europejskiego Tygodnia Kodowania w sobotę, 6.10.2018 r. w godz. 10.00 – 16.00 w sali konferencyjnej w wieżowcu przy ul. Chałubińskiego 8 (300 m. od Dworca Centralnego). W 15 strefach warsztatowych będzie można aktywnie spędzić czas bawiąc się i ucząc jednocześnie. Na uczestników  czekają m. in. gotowe do działania roboty: przesympatyczne niebieskie kulki Dash i Dot, chętny do zaprogramowania Photon, Lofi z zestawem logicznych wyzwań, a także małe Ozoboty, które pobudzą uczestników do manualnych działań.

Przez cały czas będą działały też dwa stoiska eksperckie, gdzie będzie można zasięgnąć porad, jak wspierać dzieci w świecie cyfrowym.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Scroll to Top