Termomodernizację „Jedyneczki” – zaczynamy.

Termomodernizację „Jedyneczki” – zaczynamy.

 

W dniu dzisiejszym nastąpiło wprowadzenie ekipy remontowej rozpoczynające przygotowania do termomodernizacji naszej szkoły.

 

Zakres zaplanowanych robót obejmuje:

– ocieplenie ścian zewnętrznych

– ocieplenie stropodachu sali gimnastycznej

– wymianę dachu szkoły  i montaż instalacji fotowoltaicznej

– wymianę stolarki okiennej

– wymianę systemu ogrzewania

– instalację odgromową

– wymianę oświetlenia wewnętrznego na ledowe.

Szkoła Podstawowa nr 1 otrzyma nowy „wygląd” i spełniać będzie standardy szkoły ekologicznej.

Przed nami trudny czas remontu, który potrwa do końca wakacji. Proszę wszystkich o pełną gotowość do zmian bieżących związanych z remontem. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci. Rodziców proszę o pozostawanie  w ścisłym kontakcie z wychowawcami klas, którzy będą za pośrednictwem LIBRUSA przekazywać wszystkie nowe informacje i ustalenia. Każda zmiana wymaga mobilizacji  i czujności  nas wszystkich.

Mam przekonanie, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący nas wszystkich i zdecydowanie poprawi jakość nauki i pracy  w naszej „Jedyneczce”. Zapraszam do współpracy i wspierania wychowawców i nauczycieli w działaniach organizacyjnych w trakcie prac remontowych.

Wrześniowy piknik rodzinny będzie okazją do wspólnej radości i podziwiania efektów termomodernizacji.

Urszula Skrzypczak

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr1

 

Scroll to Top