Tropem Wilczym-charytatywna impreza biegowa z udziałem naszego nauczyciela

4 marca 2018 r. w Warszawie, po raz szósty odbył się ogólnopolski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Bieg odbył się na terenie Cytadeli Warszawskiej. Wystartowało w nim około 70 tysięcy zawodników, w Warszawie biegło 1598 zawodników. Podczas biegu, Fundacja PKO Banku Polskiego zorganizowała 11 akcji charytatywnych „biegnę dla…” Uczestnicy biegu mogli nie tylko uczcić pamięć „Żołnierzy Wyklętych”, ale też pomóc potrzebującym. Naszą szkołę w biegu na dystansie 10 km reprezentował nauczyciel wspomagający Krzysztof Paradowski, który poprzez swój udział wspierał zbiórkę pieniędzy na „chorego Tadzia”. 4,5 letni chłopczyk choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, padaczkę i wodogłowie. Do codziennego funkcjonowania niezbędny jest mu specjalistyczny sprzęt, na który rodzice zbierają środki.

Krzysztof Paradowski

Scroll to Top