GRAD PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH

Szanowni Państwo,

W imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piastowie oraz grupy biegowej „Rozbiegany Piastów” serdecznie zapraszamy na organizowany w naszym Mieście cykl 10 biegów ulicznych pod wspólną nazwą GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH.

Wszystkie biegi związane są z ważnymi z punktu widzenia naszej historii wydarzeniami, a ich dystanse w większości odpowiadają dacie danego zdarzenia, przez co z reguły nie przekraczają 2000m.

Cykl GRAND PRIX to niepowtarzalna impreza łącząca naukę historii z aktywnością fizyczną. Do udział w zawodach zapraszamy Wszystkich, bez względu na wiek, kondycję i umiejętności biegowe.

Najbliższy bieg cyklu – Bieg Żołnierzy Niezłomnych – będzie odbędzie się już 11.03.2018 r. (niedziela). o godzinie 11:00. Bieg jest BEZPŁATNY, a na wszystkich uczestników na mecie czekają medale pamiątkowe.

Zapisy i szczegóły znajdziecie Państwo na stronie organizatora: www.mosir.piastów.pl  (http://www.mosir.piastow.pl/2018/02/27/grand-prix-piastowskich-biegow-historycznych-bieg-zolnierzy-niezlomnych-zapisy/)  a także na stronach Facebook: https://www.facebook.com/grandprixpiastow

 

Zachęcamy też wszystkich do udziału w zajęciach nowopowstałej w Piastowie grupy biegowej „Rozbiegany Piastów”.

Zajęcia, pod okiem doświadczonego trenera lekkoatletycznego i genialnego biegacza – Pawła Krochmala –  odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 19:00  i są  BEZPŁATNE. Relacje z naszych spotkań, a także inne ciekawe informacje „z życia grupy” możecie znaleźć na https://www.facebook.com/Rozbiegany-Piastów-1813427638957758/

Zapraszamy i do zobaczenia na starcie biegu oraz na treningach!

Monika i Kasia

„Rozbiegany Piastów”

Poniżej przedstawiam szczegółowy harmonogram imprezy:

Scroll to Top