W Fabryce Elfów

W dniu 12 grudnia 2017 roku dzieci z Oddziałów Przedszkolnych naszej szkoły odwiedziły Wielką Fabrykę Elfów, która zlokalizowana jest na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Podczas wizyty w Wielkiej Fabryce Świętego Mikołaja dzieci za całą pewnością nie nudziły się. Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły nasze maluchy po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.
Dzieci, nie tylko wzięły udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogły Elfom skompletować Niedokończoną Zabawkę Generała Tytusa. Aby wypełnić zadanie nasze maluchy odwiedziły aż 10 punktów z różnymi atrakcjami. W każdym czekały na nich aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Mogły zaszaleć dając upust swojej energii w Cukierkowej Dolinie oraz biorąc udział w bitwie na ciepłe śnieżki. Po drodze odwiedziły najnowsze Centrum Dowodzenia i sprawdziły czy trasa Świętego Mikołaja przechodzi przez domy wszystkich dzieci na świecie. Zobaczyły też niedostępną dotychczas stajnię reniferów, i mogły przetestować ich formę zanim Święty Mikołaj wyruszy w podróż. Zajrzały do pokoju Elfa-Klockologa by podziwiać jego dzieła i stworzyć własne konstrukcje z ponad 15 000 elementów, a na koniec trasy złożyły także wizytę w chatce Świętego Mikołaja, gdzie mogły zasiąść dumnie na jego kolanku, szepnąć do ucha co marzą znaleźć w tym roku pod choinką oraz zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie ze Świętym. Po 2,5 godzinnej zabawie w świątecznej atmosferze udaliśmy się do Warsztatu Elfów, gdzie  każde z dzieci mogło ozdobić swoją wymarzoną bombkę, która potem zabrały do domu.

 

Sylwia Kielan

Scroll to Top