Dzień Nauczyciela

13 października 2017  roku w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.
Na początku  wszyscy pracownicy naszej szkoły otrzymali życzenia od p. Dyrektor Urszuli Skrzypczak, przewodniczącej Rady Rodziców p. Angeliki Daleckiej oraz przedstawicieli uczniów Michaliny Dobek i Alicji Bogdańskiej.
Uczniowie z klas 3D i 4A  przygotowani przez wychowawców przedstawili koncert życzeń   z formie  mini playback show. Do życzeń dołączone zostały  piosenki wielu gwiazd polskiej    i światowej muzyki. Ostatni występ uatrakcyjnili zumbą uczniowie klasy 1A z p. Iwoną Krysińską, który porwał wszystkich widzów do tańca.

Anna Brzezińska

 

ŻYCZENIA SU

Drodzy pedagodzy i pracownicy szkoły!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej mam zaszczyt złożyć serdeczne życzenia całej dyrekcji jedyneczki, wychowawcom i nauczycielom specjalistom, bibliotekarkom, pracownikom administracji i obsługi, paniom sekretarkom i pani pielęgniarce.

 

W imieniu społeczności uczniowskiej chciałam wyrazić wdzięczność za Waszą cierpliwość i wytrwałość  w niesieniu nam pomocy oraz  wspieracie w zdobywaniu wiedzy.

 

Za to, że jesteście naszymi przewodnikami w odkrywaniu talentów, pozwalacie rozwijać skrzydła naszych pasji i stawiacie wymagania.

 

A czasem  gdy popełnimy błąd, pokazujecie jak można go naprawić i uniknąć w przyszłości.

 

Tak jak Janusz Korczak – uczycie nas tolerancji, szanujecie nasze prawa do tajemnicy, do radości i do wyrażania własnych myśli i uczuć. Dzięki Wam możemy dojrzewać i kwitnieć.

 

Życzymy Wam aby wasza praca była źródłem dumy i radości z poczucia dobrze spełnionej misji.

 

Pogody ducha i twórczej pasji w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postawy wartościowego człowieka, młodego polaka – patrioty.

 

Zapewniamy Was w Dniu Waszego święta, że gdziekolwiek będziemy, dobre wspomnienie o Was będzie nam zawsze towarzyszyło.

 

Scroll to Top