Jedyneczka 2016

W poniedziałek dnia 23 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Piastowie odbyła się już siódma edycja Międzyszkolnego Konkursu języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii „JEDYNECZKA 2016”.

W konkursie uczestniczyli uczniowie dwóch piastowskich szkoł podstawowych z klas 4-6. W ciągu 60 minut 19 uczniów mogło wykazać się wiedzą na temat lektury Lew, czarownica i stara szafa i jego autora Clive Staples Lewis’a także z zakresu słownictwa, gramatyki i komunikacji w języku angielskim.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za „sportową postawę” w trakcie trwania konkursu. Nauczycielom ze Szkół Podstawowych  2 i 1 dziękujemy za pozytywny odzew i tru włożony w przygotowanie swoich wychowanków.

Gratulujemy uczestnikom konkursu a szczególnie laureatom. Życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu wiedzy o „kraju wyspiarzy” i ich języku.

See you soon!!!

Autor: Joanna Kalwajtys-Chłosta n-ciel j. angielskiego

 

„VII Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii. Jedyneczka 2016”

Zwycięzcy:

 

Klasa Miejsce            Imię i Nazwisko

4          1                      Aleksander Makowski

2                      Tymoteusz Koziarek

3                      Michalina Dobek

 

5          1                      Barbara Gwiazda

2                      Przemysław Rybkiewicz

3                      Anna Romańska

 

6          1                      Maciej Hadała

2                      Aleksandra Ulejczyk

3                      Maja Malik

Scroll to Top