SP 1 promuje zdrowie

Dnia 14 września 2015 r. w auli Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie otrzymała z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty p. Doroty Sokołowskiej Certyfikat Wojewódzki w programie,, Szkoła Promująca Zdrowie”. Certyfikat został nadany przez Kapitułę Wojewódzką, po wnikliwej analizie nadesłanej dokumentacji. Nasza systematyczna, kilkuletnia praca została doceniona przez Panią Kurator, która pogratulowała osiągnięć Dyrektorowi Szkoły p. Urszuli Skrzypczak i Szkolnemu Koordynatorowi projektu-p. Krystynie Wołosz. Przez kolejne 3 lata będziemy realizować edukację zdrowotną pod kierunkiem nowego koordynatora- p. Małgorzaty Karpińskiej. Zwieńczeniem naszej oddolnej pracy będzie zdrowsze środowisko fizyczne szkoły, zdrowi, zadowoleni członkowie całej społeczności szkolnej i Certyfikat Krajowy.

Wszystkich chętnych do współpracy ze szkolnym Zespołem Promocji Zdrowia już dziś zapraszamy!

Dyrektor, Szkolny Koordynator i społeczność szkolna

Scroll to Top