Dzień Piżamy w SP1 – relacja

7 września odbył się w naszej szkole Dzień Piżamy. Od samego rana zarówno uczniowie, jak i pracownicy szkoły zbierali się w murach Jedyneczki w piżamach. Radości i uśmiechom nie było końca. W ten wyjątkowy dzień śmiech niósł się po korytarzach szkoły od rana do późnych godzin popołudniowych. Ale dobra zabawa i luźniejsza niż zwykle atmosfera nie przyćmiły powodu, z którego w ten jeden dzień w roku na korytarzu królowały szlafroki i miękkie kapcie. Nasi wolontariusze włożyli mnóstwo serca w zbieranie datków dla dzieci chorych onkologicznie, a cała społeczność Jedyneczki okazała wielkie serce włączając się do zbiórki. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu w akcję udało się zebrać 3442,92zł i 5 kun chorwackich i właśnie taka kwota zasili konto Fundacji „Gdy liczy się czas”. Kochani, jesteście wspaniali! Z taką ekipą nie ma rzeczy niemożliwych!

Anna Ledzion-Broniszewska