Finał zbiórki dla Basi

Jak mówi stare, polskie przysłowie „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”, a dokładniej mówiąc…dwie baby. Dla pań Aleksandry Buchty-Galińskiej i Anny Ledzion-Broniszewskiej oraz ich ekipy Aniołów ze Szkolnego Klubu Wolontariatu nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda zajmują im… dokładnie 2 tygodnie. Tak właśnie się wydarzyło w przypadku zbiórki darów dla małej Basi. Zbiórka zakończyła się 8 października i dzięki ogromnej mobilizacji całej Jedyneczki oraz wszystkich jej sympatyków zebrana pomoc rzeczowa w postaci 2 samochodów wypełnionych po brzegi darami trafiła w piątek do koordynatora akcji z ramienia Szkoły Specjalnej, wychowawczyni Basi, Pani Edyty Ciarki. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, pomysłodawczyni akcji – Pani Agnieszce Opiatowskiej, wychowawczyni Basi – Pani Edycie Ciarce, Miejskiemu Przedszkolu nr 3 w Pruszkowie za wsparcie akcji oraz oczywiście Pani Dyrektor Urszuli Skrzypczak za możliwość przeprowadzenia zbiórki na terenie naszej szkoły. Serca nam rosną. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Scroll to Top