„Cała Polska czyta dzieciom”

Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” to inicjatywa promująca wspólne czytanie i zachęcająca najmłodszych do sięgania po książki. W ramach tej akcji uczennice z klasy 6b zaprosiły klasę 1a na wspólne czytanie w bibliotece. Razem ze swoją wychowawczynią czytały młodszym kolegom i koleżankom fragmenty książek.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze – nie brakowało dobrego humoru i zaciekawienia ze strony pierwszoklasistów. Było to ciekawe doświadczenie zarówno dla młodszych, jak i starszych uczennic. Wszyscy przekonali się, że książka to świetny sposób na przyjemne spędzenie czasu. 

Iwona Skiba

Przewijanie do góry