Sukcesy matematyczne

W grudniu uczniowie naszej Jedyneczki zmierzyli się z zadaniami w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”.

Z radością przekazujemy informację, że najwyższe wyniki w kraju otrzymała duża grupa uczniów zarówno klas starszych jak i młodszych.

Tytuły Laureata uzyskali:

  • W klasach I-III: Oskar Perchel kl. 1a, Zuzanna Chmielewska kl. 1a, Franciszek Kosko kl. 1a, Aleksandra Rokicka kl. 2b, Natalia Banachowicz kl. 2b, Gabriela Grzegorczyk kl. 2b, Hanna Hamera, kl. 2c , Kacper Nić kl. 2c, Aleksander Ryczko kl. 3a, Bartosz Rossa kl. 3a, Robert Malinowski kl. 3b, Ignacy Woźniak kl. 3b, Jerzy Obroślak kl. 3c,  Adam Marczak kl. 3c
  • W klasach IV-VIII: Ignacy Czarnecki kl. 4a, Vladyslav Kozub kl. 4a, Piotr Zawiślak kl. 4b, Natalia Kaczmarczyk kl. 4b, Julia Sarzyńska kl. 4b, Rafał Romaniuk kl. 4b, Alicja Strzelińska kl. 5c, Anna Stasiak kl. 5b, Jan Szymczak kl.6a, Taras Hladkyy kl.6b, Gaja Galińska kl. 7a, Hanna Rędzińska kl. 8a, Wojciech Galiński kl. 8a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do podejmowania kolejnych matematycznych wyzwań.

Renata Pietrzak, Monika Run, Karolina Dąbrowska

Scroll to Top