Projekt STEAMowy w Jedyneczce

15 marca 2024 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie podsumowujące projekt interdyscyplinarny „Sami Tworzymy Edukację (w) Akademii Marzeń”. Projekt oparty na metodzie STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Math) realizowany był w klasach czwartych.

Gościliśmy nauczycieli i dyrektorów naszych szkół partnerskich – SP 143 i SP 82 w Warszawie oraz przedstawiciela Centrum Edukacji Obywatelskiej. Spotkanie było okazją do omówienia naszych działań i wymiany doświadczeń. Zaprezentowaliśmy filmy podsumowujące projekt oraz prace naszych uczniów – opowiadania twórcze, makiety, szklanki 3D, artystyczne kleksy i przepisy kulinarne. W spotkaniu wzięli także udział przedstawiciele uczniów obu klas, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach związanych z udziałem w projekcie.

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy naszych gości, a sami już rozpoczynamy prace nad kolejnym projektem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania oraz filmów projektowych.

Iwona Skiba

Scroll to Top