Kalendarz JEŻ-owe inspiracje

W ramach programu uczniowie klas 4-6 przygotowali na konkurs kalendarz JEŻ-owe inspiracje: 12 mocy w 12 miesięcy”.

Autorzy kalendarza: Jakub Zalewski kl. 7b (okładka), Alicja Strzelińska kl. 5c (styczeń),  Laura Mita kl. 5c (luty), Laura Achenbach, Dominik Run kl. 5a (marzec), Aleksander Kuć, Stanisław Soliński kl.7b (kwiecień ), Alicja Sobczyńska, Julia Dębek kl. 5a (maj), Kamila Matecka, Adam Stasiak, Anna Stasiak kl. 5b (czerwiec), Liwia Walczak, Maja Bodzioch kl.5a (maj), Julia Rokicka, Julia Tymińska kl.5b (sierpień), Maja Łazuk kl. 5c (wrzesień), Jan Telech kl. 5c (październik) , Jakub Strzelczyk, Bogusława Madej kl. 5c  (listopad), Kacper Górski kl. 5a (grudzień).  

Opiekę nad powstaniem kalendarza sprawowała Marta Bloch. Pomógł również Pan Maksym Jaskólski.

Scroll to Top