O ochronie środowiska w klasach trzecich

Dnia 23 października uczniowie z klas 3a, 3b, 3c mieli przyjemność gościć przedstawicieli Urzędu Miasta, którzy przeprowadzili ciekawe zajęcia na temat ochrony środowiska i segregacji śmieci. Lekcja ta była nie tylko edukacyjna, ale także inspirująca. Pani Dominika Brendel i Pan Dominik Banasiewicz omówili kluczowe aspekty ochrony środowiska, zwracając uwagę na znaczenie naszej roli w zachowaniu czystego i zdrowego środowiska. Podkreślili, że każdy z nas może wnosić istotny wkład poprzez proste, codzienne działania.

Jednym z głównych tematów lekcji była także umiejętność segregacji śmieci. Przedstawiciele Urzędu Miasta pokazali, jak segregacja może pomóc w redukcji odpadów i ochronie naszej planety. Wskazówki przekazane przez prowadzących były szczególnie pomocne w czasie praktycznych działań dzieci. Zajęcia na temat ochrony środowiska i segregacji śmieci były inspirującą okazją do zrozumienia, jak ważne jest nasze zaangażowanie w dbanie o naszą planetę. Zachęcamy wszystkich uczniów do przestrzegania zasad segregacji śmieci i do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Dziękujemy Urzędowi Miasta za cenną lekcję i miłe upominki!

Justyna Wieliczko, Bożena Maroń, Agnieszka Kowalewska

Scroll to Top