Nowy catering w naszej szkole

Szanowni Państwo,

dziękujemy za wybór naszej firmy cateringowej i rozpoczęcie współpracy. Nasze usługi są zaprojektowane tak, aby dostarczać zdrowe i świeże posiłki dla uczniów. Nasze posiłki są pełne składników odżywczych i energii, które dzieci potrzebują do wzrostu i nauki. Do przygotowania naszych posiłków używamy tylko naturalnych, wysokiej jakości produktów, a także oferujemy posiłki dietetyczne, takie jak bezmleczne, bezglutenowe i wegetariańskie .

Firma Bluebar catering wraz z dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i wszelkich usług z tym związanych. W związku z tym chcemy przekazać Państwu istotne informacje organizacyjne

Posiłki zamawiamy obligatoryjnie na cały miesiąc, do wyboru są posiłki mięsne lub wegetariańskie, płacimy do 7 dni od zamówienia .

Do dnia 27-go każdego  miesiąca udostępniany jest jadłospis, rodzice otrzymują informację e-mailowo lub SMS-em o możliwości zamawiania posiłków na następny miesiąc.

Rodzic powinien odwoływać posiłki w aplikacji podczas nieobecności dziecka do godz. 8:00 danego dnia.

Każdy uczeń, który będzie zgłoszony w aplikacji otrzyma od nas kartę elektroniczną.

Karty będą rozdane w trakcie wydawania posiłków do końca listopada .Do tego czasu posiłki będą wydawane wg listy..

Uczeń ma obowiązek posiadać kartę przy każdorazowym wydawaniu posiłków, ponieważ jest ona niezbędna do weryfikacji złożonego zamówienia. Pierwsza karta wydana będzie na koszt naszej firmy, zagubienie karty wymaga wyrobienia duplikatu karty, koszt wynosi 10,00 zł – opłata pobrana z konta rodzica w aplikacji.

W DNIU 24.10.2023 WYŚLEMY LINKI DO ZAMAWIANIA I PŁATNOSCI POSIŁKÓW, WRAZ Z INFORMACJĄ I NR TEL NA INFOLINIĘ.

Z wyrazami szacunku,

zespół Bluebar-catering

Scroll to Top