Zaproszenie na Noc Bibliotek

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów (i chętnych rodziców) na Wieczór w Bibliotece, który odbędzie się w naszej szkole w ramach akcji „Noc Bibliotek” już w najbliższy piątek 6 października w godz. 18:00-20:00. Planujemy ciekawe warsztaty, strefę relaksu, pokaz filmu dla najmłodszych, konkursy i słodki poczęstunek. Oczywiście będą też książki. Dużo książek! Znajdą się wśród nich nowe pozycje, które przekazali nam w darze uczniowie, nauczyciele i różne wydawnictwa. Podczas tego wieczoru pojawi się również półka bookcrossingowa (dla niewtajemniczonych – to takie miejsce wymiany, gdzie można oddać swoją książkę, której już nie potrzebujemy, a w zamian wziąć inną).
Zapisy u wychowawców lub w bibliotece do 4.10.2023.
Do zobaczenia!
Magdalena Tarabasz
Scroll to Top