Pomoc dla mieszkańców Chersonia

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Mieszkańcy Piastowa

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na niezwykle trudną sytuację, w jakiej znaleźli się mieszkańcy Chersonia po wybuchu działań wojennych na Ukrainie. W wyniku wysadzenia zapory na Dnieprze doszło do powodzi, która spowodowała zalanie aż 20 miejscowości i tragiczne skutki dla około 40 tysięcy ludzi. Teraz, w obliczu tej ogromnej potrzeby wsparcia, Szkolny Klub Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 w Piastowie pragną zorganizować zbiórkę niezbędnych rzeczy, aby pomóc poszkodowanym w tej trudnej sytuacji.

Najważniejsze, czego potrzebujemy, to ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci we wszystkich rozmiarach, obuwie, karma dla zwierząt oraz filtry do wody. Każdy dar, który dostaniemy, będzie miał ogromne znaczenie dla tych, którzy stracili wszystko. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia humanitarnego i podniesienie morale mieszkańców Chersonia, aby mogli odbudować swoje życie po tej katastrofie.

Apelujemy do Waszej życzliwości i wrażliwości, abyście dołożyli wszelkich starań, aby pomóc w tej sytuacji. Możecie przynieść swoje darowizny do naszego Klubu Wolontariatu, który znajduje się w budynku szkoły. Zbiórka będzie trwała przez cały tydzień do 19.06, aby zebrać jak najwięcej rzeczy, które są teraz tak bardzo potrzebne. Prosimy, abyście byli hojni i okazali solidarność wobec mieszkańców Chersonia w tym trudnym czasie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie więcej informacji, prosimy o kontakt z nami pod poniższym numerem telefonu: (Ania 530004430). Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, jaką możecie nam zaoferować.

Dziękujemy Wam z góry za Waszą życzliwość i wsparcie. Razem możemy naprawdę uczynić różnicę w życiu tych, którzy doświadczyli wielkich strat. Nie zapominajmy o tym, że nasze dobro i wsparcie dla innych są nieocenione.

Z wyrazami szacunku,

Szkolny Klub Wolontariatu Samorząd Uczniowski

Scroll to Top