Przywitanie Wiosny

20 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu. W tym roku nadejście wiosny widać było gołym okiem. Dzień był ciepły i pełen słońca. W naszej szkole też zrobiło się wiosennie. Na korytarzach królował kolor zielony. W klasach pojawiły się wiosenne dekoracje i tematycznie związane z tym świętem tablice. Uczniowie w pięknych wiosennych strojach powitali Wiosnę. Dominował kolor zielony i żółty, jak przysłało na tę porę roku.

20 marca uczestniczyliśmy w apelu z okazji  Dnia Wiosny, który przygotowała klasa 3a. Bardzo malowniczym elementem apelu był przegląd mody wiosennej. Wiosna poczuła się odpowiednio powitana, bo jak cała przyroda obudziła się do życia.

Bardzo się cieszymy, że powitaliśmy Wiosnę i mamy nadzieję, że Zimę zobaczymy dopiero za rok.

Małgorzata Dudyś

Scroll to Top