„Podajmy sobie ręce”

Jeszcze nie opadły z nas emocje wspaniałego Koncertu Noworocznego, a Szkolny Klub Wolontariatu już zabiera się do pracy. Tym razem działamy wspólnie na rzecz wsparcia naszego środowiska lokalnego. Ogłaszamy akcję „Podajmy sobie ręce”, w trakcie której organizujemy zbiórkę słoików, puszek i produktów kanapkowych z długim terminem ważności (dżemy, miody, konserwy, pasztety, ogórki) na rzecz Świetlicy Środowiskowo-Integracyjnej Dom Jana Pawła II w Piastowie. Świetlica działa na naszym terenie od wielu lat i zapewnia wsparcie, opiekę, edukację i świetną zabawę dzieciom i młodzieży z naszego miasta. Jej podopieczni mają możliwość nie tylko

wspaniale spędzić czas, ale także zjeść posiłek przygotowany przez wychowawców. Stąd nasza prośba o wsparcie tak wartościowej instytucji, której podopiecznymi jest również sporo uczniów naszej szkoły.
Kiedy trwa akcja: 23.01-11.02
Co zbieramy: produkty kanapkowe z długim terminem ważności
Gdzie: kartony Wolontariatu w wiatrołapie szkoły i szatni zerówek
Całość przekazanych przez Państwa darów zostanie dostarczone do Świetlicy, by nieść radość i napełniać brzuszki najmłodszych mieszkańców Piastowa.
Wolontariusze
Aleksandra Buchta-Galińska
Anna Ledzion-Broniszewska
Scroll to Top