Warsztaty piernikowe

Jak co roku w grudniu w klasie 3a odbywają się warsztaty piernikowe. A to wszystko dzięki zaangażowaniu mam uczniów tej klasy – pani Marty Skoniecznej  i pani Aleksandry Omen, którym serdecznie dziękujemy. W klasie zapanował niepowtarzalny klimat za sprawą cudownego aromatu różnorodnych przypraw, które ukryły się  w piernikowych misiach, serduszkach, gwiazdkach, choinkach  i różnych innych kształtach. Dzieci dekorowały korzenne pierniczki, za pomocą różnobarwnych lukrów i posypek w magicznych kolorach.  Robiły to z dużym  zaangażowaniem i z wielką radością, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Uczestnicy mogli pokazać swoje zdolności artystyczne. Każde dziecko udekorowało pierniki dla siebie i swojej rodziny, a potem pięknie je zapakowało.

Małgorzata Dudyś

Scroll to Top