Czekając na Święta… w bibliotece

Biblioteka szkolna zaprasza do wspólnego oczekiwania na Święta.

Na tablicy przed wejściem znajduje się kalendarz adwentowy z zadaniami dla naszych czytelników. Od pierwszego grudnia każdego ranka otwieramy jedno okienko kalendarza, a uczniowie wykonują zadania i dostarczają „dowody” w ciągu tygodnia od odkrycia nowego zadania. Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w zabawie, którym nie uda się zerknąć na tablicę, mamy wersję elektroniczną zadań z kalendarza adwentowego: https://padlet.com/bibliotekasp1piast/de2m1j7evw8k54l2.

Na najmłodszych uczniów w bibliotece czekają książki o św. Mikołaju i świąteczne przygody popularnych bohaterów.

W bibliotece pojawiły się także świąteczne ozdoby, a 6 grudnia wspólnie z uczniami stworzyliśmy oryginalną książkową choinkę. W dobrym nastroju czekamy na Boże Narodzenie!

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top