Wyniki I etapu konkursu „Dis-moi dix mots”

W tegorocznej edycji międzyszkolnego konkursu „Dis-moi dix mots” organizowanego we współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły. Słowo kluczowe łączące tematykę tych 10 słów (=dix mots) to: zadziwienie.

Zadaniem uczestników konkursu było zobrazowanie w formie plastycznej i graficznej jednego z 10 słów zaproponowanych przez Francuskie Ministerstwo Kultury. Celem konkursu było ułatwienie nauki języka francuskiego i zaprezentowanie kreatywności uczniów.

Laureaci najlepszych prac wezmą udział w wernisażu, w Warszawie, w czerwcu tego roku.

W kategorii klas 4-6:

  1. Szymczak Jan (4a)
  2. Rędzińska Hanna (6a)
  3. Korkosz Jakub (4a)

W kategorii klas 7-8:

  1. Rzepiński Michał (8b)
  2. Dziełak Oliwia (7c)
  3. Gawlik Dorota (8b) i Gabryelska Martyna (8c)

Gratulujemy!

Lucyna Kaproń-Staciwa i Agnieszka Dołowa

Scroll to Top