Relacja z turnieju szachowego

W dniu 22 lutego w godz. 10-13 odbył się Świetlicowy Turniej Szachowy. Turniej z inicjatywy świetlicy szkolnej zorganizowały panie Sylwia Kielan, Aneta Wąsowska, Ewelina Grudzińska i Dorota Woźniak. Celem zawodów była popularyzacja sportu szachowego, sprawdzenie się dzieci i wyłonienie najlepszych zawodników spośród uczniów klas 1-3. Turniej rozegrano systemem pucharowym, w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Spośród wyłonionych 32 uczniów laureatami zostali:

W kategorii dziewcząt:

I miejsce – Wesołowska Wiktoria

II miejsce – Strzelczyk Aleksandra

III miejsce – Rolbiecka Anastazja

W kategorii chłopców:

I miejsce – Krzos Kacper

II miejsce – Strzelczyk Jakub

III miejsce – Łabędź Tytus

Turniej odbył się w pięknej oprawie, należnej „grze królewskiej”. Dostarczył wiele emocji, a dzieci z rąk Dyrektora Szkoły, Pani Urszuli Skrzypczak, odebrały puchary i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju i gratulujemy zwycięzcom.

Organizatorzy

Scroll to Top