Konkurs na „Najładniej Udekorowaną Klasę”

W dniu 7 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na „Najładniej Udekorowaną Klasę” z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Klasy zdobywały punkty w następujących kategoriach: samodzielności wykonania ozdób i gazetki, pomysłowości, wkładu pracy, estetyki wykonania, oddania atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.W każdej kategorii można było zdobyć od 0 do 10 pkt.

Oto wyniki:

Klasy 0 – III

I miejsce – klasy 0a, IIIa i III b
Wyróżnienie– klasy Ia i Ib
Wyróżnienie– klasy IIa i IIIc

Klasy IV – VIII

I miejsce – klasa VIIIa
Wyróżnienie – klasa VIIIc
Wyróżnienie – klasa IVa

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udekorowanie swoich klas w motywy świąteczne. Widać, że włożyliście w to wiele serca i poświęciliście sporo czasu. Uczniom klas, które zdobyły trzy pierwsze miejsca gratulujemy.

Marta Szymaniak

Scroll to Top