Wyniki konkursu literacko-plastycznego

Z okazji obchodzonego w październiku Miesiąca Bibliotek Szkolnych zaprosiłyśmy naszych Czytelników do udziału w konkursie literacko-plastycznym. Zadaniem uczestników było przepisanie fragmentu wiersza o jesieni i zilustrowanie go dowolną techniką. Otrzymałyśmy wiele pięknych prac, a wybór najlepszych był nie lada wyzwaniem. Doceniając pomysłowość, zaangażowanie i estetykę wykonania, postanowiłyśmy przyznać aż sześć nagród i 2 wyróżnienia.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: Kaja Prus kl. 3a i Wojciech Wielgo kl. 2b

II miejsce: Maja Sześciorka kl. 1b i Zuzanna Dudek kl. 1b

III miejsce: Beata Korach kl. 1b i Kacper Górski kl. 3a

Wyróżnienie: Franciszek Gawęcki kl. 5a i Szymon Świtek kl. 2A

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców już wkrótce.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i zachęcamy do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej!

Maria Zielińska
Magdalena Tarabasz

Scroll to Top