Zakończenie roku szkolnego dla oddziałów przedszkolnych

Rok szkolny dobiegł końca i żegnamy kolejnych absolwentów naszych oddziałów przedszkolnych. 30 czerwca na uroczyste zakończenie roku przybyli szczególni goście: Rodzice dzieci, Dyrektor szkoły i Wicedyrektor. Po powitaniu gości przez wychowawców głos zabrała Pani Dyrektor Urszula Skrzypczak, która podziękowała rodzicom za współpracę podczas zajęć stacjonarnych i zdalnych oraz życzyła wszystkim dzieciom sukcesów w ich dalszej edukacji. Miłe słowa skierowała do wychowawców, dziękując za miniony rok i ogromną pracę w wyjątkowych okolicznościach. Najmłodsi wychowankowie Jedyneczki pięknymi wierszykami i piosenką pożegnali rok szkolny. Po części artystycznej zostały wręczone dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książki. Niech przypominają im naukę i czas spędzony w oddziale przedszkolnym.

Drogie Dzieci! Jesteśmy z Was bardzo dumne.
Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych 0a i 0b

Scroll to Top