Contes Illustrés i baśnie w j. francuskim

20 marca obchodzimy Journée International de la Francophonie (Międzynarodowy Dzień Frankofonii). Z tej okazji 23 marca uczniowie klas 0-7 uczestniczyli w wydarzeniu online Contes Illustrés zorganizowanym przez Instytut Francuski. Mieliśmy okazję wysłuchać pięciu baśni z różnych zakątków świata, które opowiadał nam aktor Richard Petitsigne z Compagnie Troll. W tym czasie David Cathelin rysował do tych baśni ilustrację.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy użyczyli swoich głosów i nagrali bajkowego audiobooka. Spektakl nie należał do łatwych i trudno byłoby bez ich pomocy coś zrozumieć.

Przesyłamy link do audiobooka: https://liblink.pl/dn1K39QHnR

Mamy nadzieję, że wszystkim podobał się spektakl!

A. Dołowa
A. Składaniec
A. Spisacka-Kraciuk

Scroll to Top