Konkurs na najpiękniejszą ozdobę z piernika

W konkursie na najpiękniejszą ozdobę z piernika otrzymaliśmy mnóstwo cudnych prac, dlatego rozstrzygnięcie konkursu było bardzo trudne. Za wszystkie zdjęcia serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że wykonywanie ozdób z piernika przyniosło Wam wiele radości i pozwoliło spędzić więcej czasu z rodziną. Niech te pierniczki będą uciechą w święta Bożego Narodzenia.
Wszyscy uczestnicy konkursu mogą czuć się zwycięzcami i zasługują na pochwałę, bo każda zgłoszona ozdoba jest piękna i wyjątkowa. Po powrocie do szkoły wszyscy, którzy przesłali zdjęcie pracy, otrzymają słodki upominek.
Chcielibyśmy wyróżnić następujące prace:

Klasy 0-3:
I miejsce: Małgorzata Dobrzyńska kl. 0b
II miejsce: Maja Papiernik kl. 3b
III miejsce: Justyna Kalicka kl. 0a

Klasy  4-8:
I miejsce: Milena Kacprzak kl. 6d
II miejsce: Michał Dobrzyński kl. 5a
III miejsce: Michalina Rogoza kl. 5a
Wyróżnienie: Wiktor Słoma kl. 5a i Robert Słoma kl. 1a

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia wspaniałej galerii ozdób wykonanych przez naszych uczniów:)
Marta Bloch

Scroll to Top