Sukcesy naszych uczniów w konkursach zewnętrznych

Miło nam przekazać, że uczniowie „Jedyneczki” nie po raz pierwszy wykazali się ogromną wiedzą matematyczną i przyrodniczą.
Franciszek Pakuła, uczeń klasy 7c, został laureatem konkursu z biologii „Multitest”. W konkursie tym wyróżniony został również uczeń klasy 7b – Michał Rzepiński.
Natomiast Michał Niełaczny, uczeń klasy 8d, zakwalifikował się do drugiego etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów. Michał, trzymamy kciuki 16 stycznia!

Mamy również wielu laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł Matematyczny sesji jesiennej 2020/2021, a wśród nich:

Michał Rzepiński klasa 7 – III miejsce w kraju, Łucja Ługowska klasa 7 – IV miejsce w kraju, Julia Rokicka klasa 2 – V miejsce w kraju, Maksymilian Ochnik klasa 3 – V miejsce w kraju, Barbara Stępień klasa 3 – V miejsce w kraju, Gaja Galińska klasa 4 – V miejsce w kraju, Jan Luberski klasa 8 – V miejsce w kraju, Julia Tymińska klasa 2 – VI miejsce w kraju, Katarzyna Hadała klasa 3 – VI miejsce w kraju, Taras Hladkyy klasa 3 – VI miejsce w kraju, Izabela Krzemińska klasa 6 – VI miejsce w kraju, Bartosz Piotrowski klasa 6 – VI miejsce w kraju, Gabriela Guzewicz klasa 8 -VI miejsce w kraju, Franz Łotocki klasa 8 – VI miejsce w kraju, Michał Niełaczny klasa 8 – VI miejsce w kraju, Natalia Tracz klasa 8 – VI miejsce w kraju, Wojtek Sosin klasa 1 – VII miejsce w kraju, Alicja Strzelińska klasa 2 – VII miejsce w kraju, Wojciech Kruk klasa 3 – VII miejsce w kraju, Hanna Rędzińska klasa 5 – VII miejsce w kraju, Bodisan Batbaatar klasa 8 – VII miejsce w kraju, Izabela Narożny klasa 8 – VII miejsce w kraju, Helena Nurkiewicz klasa 3 – VIII miejsce w kraju, Maciej Piotrowski klasa 3 – VIII miejsce w kraju, Mikołaj Biliński klasa 6 – VIII miejsce w kraju, Franciszek Dudka klasa 6 – VIII miejsce w kraju, Aleksander Makowski klasa 8 – VIII miejsce w kraju, Kacper Sokół klasa 8 – VIII miejsce w kraju

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Scroll to Top