Tajemnicza przesyłka

Dzisiejszy dzień w naszej szkole zaczął się dość nietypowo – od zagadki. Kiedy pani bibliotekarka weszła rano do biblioteki, zobaczyła spore, ozdobione czerwoną wstążką pudło… Nie wiadomo dokładnie, kto je dostarczył i jak to zrobił. Nie zostawił podpisu ani żadnych śladów. Na nagraniach z kamery widać tylko jedną podejrzaną sytuację – 6 grudnia o godz. 3:14 ktoś zasłonił na chwilę obiektyw kamery czerwonym płaszczem. Choć sprawa wyglądała nietypowo, trochę podejrzanie, postanowiliśmy przesyłki nie wyrzucać. Ciekawość wzięła górę i pudło zostało rozpakowane.

Jak myślicie, co kryło się w środku? Oczywiście książki! Cała masa nowiutkich, pachnących świeżym drukiem książek dla naszych Czytelników. Nareszcie wszystko stało się jasne! Chyba wiecie już, kto nas odwiedził 🙂

Świętemu Mikołajowi i jego pomocnikom z RR serdecznie dziękujemy za wspaniały prezent!

A jeśli chcecie zobaczyć przykładowe książki, o które wzbogaciła się nasza biblioteka, koniecznie zajrzyjcie do wirtualnej, interaktywnej księgi nowości:

https://view.genial.ly/5fc8a6166596940cdfa34146/game-action-nowosci-w-bibliotece

Zapraszamy do biblioteki!

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top