Darmowe warsztaty z programowania

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Możecie zdobyć nową wiedzę, a nasza szkoła wartościowe nagrody! Właśnie wystartowały zapisy na darmowe warsztaty “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”, organizowane przez szkołę Giganci Programowania. Na zajęciach uczniowie będą mogli sprawdzić się w programowaniu gier w środowisku Scratch i tworzeniu własnych stron internetowych, a nauczyciele zagłębią się w narzędzia do nauki online oraz języki Scratch i Python. Zachęcamy do udziału! Liczba uczestników z naszej szkoły zdecyduje, czy otrzymamy nagrodę.

Warsztaty są bezpłatne i rozpoczynają się 30.11.

Do wzięcia udziału wymagana jest wcześniejsza rejestracja, a każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzyma certyfikat.

Szczegóły i zapisy: www.szkolazgigantami.pl

Scroll to Top