Ranking czytelnictwa i nie tylko…

1 października rozpoczyna się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Tradycyjnie w tym czasie organizujemy dla uczniów ranking czytelnictwa. Zachęcamy wszystkich miłośników książek do częstych odwiedzin w bibliotece i zdrowej rywalizacji czytelniczej między klasami. Statystyki wypożyczeń będą zapisywane codziennie na tablicy przed biblioteką.

Ponadto uczniowie klas 4-8 przygotowują dla swoich młodszych kolegów i koleżanek małą niespodziankę – przez cały październik będą dla nich czytali fragmenty różnych bardzo ciekawych książek. A żeby zachować wszystkie względy bezpieczeństwa, będą czytali online 🙂

Nagrania będą udostępniane wychowawcom i uczniom na platformie Office365 w poniedziałki, środy i piątki.

Zapraszamy do biblioteki i do korzystania z systemu e-biblio!

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top