Międzynarodowy Dzień Ziemi

 

22 kwietnia po raz 30 będziemy  obchodzić w naszym kraju  Międzynarodowy  Dzień Ziemi.  To święto ma przypominać nam wszystkim jak ważna jest troska o środowisko naturalne. Co roku program i tematykę obchodów  Dnia Ziemi kształtują ważne i bieżące tematy dotyczące ekologii i środowiska. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „Działanie na rzecz klimatu”. W tym roku z racji  światowej pandemii koronawirusa, obchody przenoszą się całkowicie do świata online.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Ministerstwo Klimatu organizuje 22 kwietnia o godzinie 11.40 dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych  warsztaty on-line „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”.

Kochani uczniowie warsztaty on-line będą dostępne na żywo na stronie www.dzienziemiwmk.pl. Już dziś odwiedźcie tę stronę, aby poznać program warsztatów oraz dowiedzieć się jak wziąć w nich udział.

Zachęcamy serdecznie!

 

 

Scroll to Top