Fotozabawa „Sięgam po książkę!”

Witajcie, drodzy Uczniowie!
Czy Wy też tęsknicie za szkołą? My już tak, a najbardziej za naszą biblioteką, jej zbiorami i wiernymi Czytelnikami! Wiemy, że Wasz dzień wygląda teraz zupełnie inaczej – surfujecie w sieci, pracujecie na platformach e-learningowych, gracie w gry edukacyjne on-line.
A kto sięgnął po książkę? Pachnącą drukiem, szeleszczącą przy odwracaniu stron, trzymaną w rękach książkę? Komu udało się wyszperać w domowej biblioteczce jakąś „perełkę”? Kto nie może oderwać się od lektury? A może mieliście już dawno odłożoną książkę do przeczytania „w wolnej chwili” i teraz nadszedł ten moment? Pochwalcie się swoim selfie z książką lub zdjęciem samej książki, którą czytacie i chcielibyście polecić innym!
Przesyłajcie do nas zdjęcia, a my zamieścimy je na stronie naszej szkoły (opis do zdjęcia mile widziany!)
Zabawę zaczynają panie bibliotekarki 🙂
M. Tarabasz i M. Zielińska

Scroll to Top