Dyskoteka andrzejkowa – relacja

W dniu 28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 5-8 zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Imprezę oficjalnie otworzyła przewodnicząca samorządu Maria Brzezińska. Nad oprawą muzyczną czuwali Klaudia Gryżwald z kl. 8c, Mikołaj Sobecki i Kacper Chwedoruk z kl. 7d. Uczniowie z klasy 8a – Szymon Głuszak, Bogna Pokorska i Maria Brzezińska – udekorowali salę. W dekorację zaangażowały się także świetliczaki. Podczas zabawy mogliśmy usłyszeć największe hity 2019 roku. Nowością była strefa gier, którą przygotowała Bogna Pokorska. Okazał się to pomysł bardzo dobry, gdyż wielu uczniów skorzystało z możliwości pogrania w gry planszowe i karciane. Dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz wszystkim za wspólną i jakże udaną zabawę. Do zobaczenia na balu karnawałowym!

Opiekunowie Samorządu

Scroll to Top