IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

 

Szkoła przystąpiła do projektu, w którym zachęcamy, aby w okresie świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe i zastąpić je tradycyjną kartką z życzeniami. Celem  kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

W ramach kampanii zapraszamy także rodziców i dzieci  do wysyłania świątecznych kartek oraz do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA DZIECI „ IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!”. Regulamin kampanii i konkursu wysłany został na Państwa indywidualne konta LIBRUS.

Serdecznie zapraszamy

Scroll to Top