Tydzień Talentów i Pasji

W dniach od 6-10 maja w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Talentów i Pasji. Przez cały tydzień w holu głównym szkoły można było podziwiać galerię prezentującą prace naszych uczniów. Były to prace plastyczne wykonane w różnych technikach, rzeźby przestrzenne z papieru, makiety wieży Eiffla, zdobiona ceramika itp. Wspaniała wystawa rysunków przedstawiających nasze miasto Piastów za kilka lat widziane oczami dzieci najmłodszych klas. Oprócz wystawy odbył się pokaz młodych utalentowanych artystów. Uczniowie recytowali wiersze, opowiadali historie o rycerzach, ciekawostki o rekinach. Odbył się również pokaz taneczny i gra na instrumentach tj. gitarze, syntezatorze, gitarze elektrycznej. Wysiłki młodych zdolnych artystów zostały nagrodzone brawami oraz głosami podziwu i zachwytu.

W naszej szkole jest dużo młodych, utalentowanych i zdolnych uczniów. Poprzez ciężką pracę i marzenia rozwijają swoją wyobraźnię aby życie stało się kolorowe, a dusza zadowolona.

Wanda Boczkowska

 

Scroll to Top