Święto Szkoły

9 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość – Święto Szkoły. W tym roku Jedyneczka obchodziła już 105 rocznicę założenia.

Najpierw wszyscy uczniowie wraz z opiekunami udali się do kościoła na Mszę świętą. Następnie odbyły się uroczystości na sali gimnastycznej, na które przybyli Zastępca Burmistrza Miasta Piastowa Przemysław Worek, Dyrektor Centrum Usług Oświatowych Miasta Piastowa Urszula Nelken, Prezes Zarządu Hali Wola Anatol Świeżak, Prezes Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” Magdalena Szlom, Członek Zarządu Hali Wola Łucja Skiba, Dyrektor SP 2 w Piastowie Anna Depta, Dyrektor SP 4 w Piastowie Stanisław Siekierko, Dyrektor SP 5 w Piastowie Wanda Wojtczuk, Dyrektor Przedszkola nr 1 w Piastowie Justyna Zygadło, Dyrektor Przedszkola nr 3 w Piastowie Danuta Rusak, Przewodniczący Rady Rodziców SP 1 Maciej Chudkiewicz, Zastępca Przewodniczącego RR Maria Kacprzak-Rawa, Członek Komisji Oświaty Monika Kwatek.  Po oficjalnym przedstawieniu gości i przemówieniu Pani Dyrektor uczniowie klas 6a, 7a i 7c zaprezentowali w formie spektaklu historię naszej szkoły. Występ uświetniły piosenki chóru i tańce przygotowane przez uczniów klas 1-3.

Po uroczystościach wszyscy w radosnych nastrojach udali się do domów.

Zapraszamy na relację z wydarzenia w telewizji lokalnej „Panorama Pruszkowska”.

 

Justyna Czupryniak

Scroll to Top