Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

3 września 2018 r. o godzinie 9.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas IV – VIII. W hali sportowej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i  rodzice. Pani Dyrektor Urszula Skrzypczak przedstawiła najważniejsze plany na rozpoczynający się rok szkolny i zaprezentowała  wychowawców klas. Uczniowie po oficjalnej części rozeszli się do sal wraz z wychowawcami, by usłyszeć szczegółowe informacje

O godz. 11.00 spotkali się uczniowie  klas młodszych. Pani  Dyrektor Urszula Skrzypczak przywitała wszystkich serdecznie. Podkreślając, że to dzień szczególnie wyjątkowy dla przedszkolaków i pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero przygodę z nauką w naszej szkole. Uczniowie klas pierwszych otrzymali od Dyrektora Szkoły list, kierowany do nich wraz z początkiem nauki.

Przedstawiciel Rady Rodziców pan Robert Sababady życzył  wszystkim uczniom sukcesów, motywacji i zapału do pracy w nowym roku szkolnym. Wspólnie z uczniami podziękował wszystkim pracownikom SP1 za trud związany z wakacyjną termomodernizacją placówki.

Dzieci z uśmiechem i życzeniami sukcesów  udały się do sal lekcyjnych.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów i satysfakcji .

 

Anna Brzezińska

Scroll to Top