Zwycięstwo drużyny z SP1 w Grze Miejskiej”Dla Niepodległej”

3 maja  uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wzięli udział w  grze miejskiej „Dla Niepodległej”, zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 3  oraz Liceum Ogólnokształcące w Piastowie. Naszą szkołę reprezentowały 4 zespoły z klas siódmych w składzie: Barbara Cierpka , Katarzyna Koguciuk, Natalia Stosio, Kacper Pokropek, Jan Pawelec z klasy 7a, Zuzanna Matysiak, Amelia Stanecka, Zuzanna Lipińska z klasy 7b oraz Alicja Ziąbska i Zuzanna Kierkowska z klasy 7c.

Drużyny rywalizując między sobą musiały wykazać się dobrą sprawnością fizyczną, spostrzegawczością oraz umiejętnością pracy zespołowej.

Uczestnicy  gry mieli za zadanie pokonać w jak najkrótszym czasie wyznaczonej w terenie trasy oraz rozwiązać zadania czekające w siedmiu punktach kontrolnych.

Doskonałą znajomością lokalnej historii i topografii miasta Piastowa wykazała się drużyna dziewcząt z klasy 7c, która zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody główne a pozostałe zespoły zostały nagrodzone zestawami gadżetów ufundowanymi przez organizatora gry.

Gratulujemy zwycięzcom!!!

   

Scroll to Top