Przyjaciele Ziemi

W naszej szkole co roku obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W tym roku  23 kwietnia odbył się apel dla klas edukacji wczesnoszkolnej, przygotowany przez uczniów z  klasy  3a oraz 3c pod opieką wychowawczyń:  Bożeny Maroń, Iwony Zasady-Trzęsiary oraz Agnieszki Kowalewskiej. Jego celem było  kształtowanie u dzieci postaw proekologicznych, zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo zagrażające środowisku ze strony człowieka oraz zachęcenie do refleksji nad naszym stylem życia. Każda z klas 0-3 zaprezentowała przygotowany przez siebie plakat mówiący o tym, co każdy z nas (nawet małe dziecko)  może zrobić dla naszej planety, abyśmy my i przyszłe pokolenia miały ją piękną i zadbaną. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na głównym korytarzu szkoły. Zapraszamy do ich oglądania.

Agnieszka Kowalewska, Bożena Maron

 

Scroll to Top