Mistrzowie tabliczki mnożenia w kl. 2 i 3.

W marcu 2018r.w kl. 2 i 3 odbył się Konkurs Matematyczny Szybkiego Mnożenia. W klasie drugiej zwycięzcami zostali: Wojciech Galiński, Hanna Rędzińska i Piotr Sadownik. Na poziomie klas trzecich najszybciej mnożyli: Izabela Krzemińska, Noemi Bielawska, Aleksandra Machera, Mikołaj Gawlik   z kl. 3a, Adam Studziński, Jakub Śleszyński, Michał Zakrzewski z kl. 3b, Franciszek Dudka, Robert Parol, Bartek Piotrowski, Kinga Strzelińska z kl. 3c oraz Mikołaj Niełaczny, Tomasz Frunze, Piotr Nikoniuk, Marcin Rozbicki z kl. 3d.

11.04 nasi szkolni laureaci wzięli udział w II Międzyszkolnych Mistrzostwach Szybkiego Mnożenia zorganizowanych w Szkole Podstawowej Azymut w Pruszkowie. Hanna Rędzińska, Wojciech Galiński  z kl. 2a, Izabela Krzemińska kl.3a i Mikołaj Niełaczny  z klasy 3d zdobyli III miejsce – brązowy medal.

Gratulujemy!!!

Nauczyciele z kl.2 i 3

 

Scroll to Top